TESLİMAT
 
https://www.rollerbird.com.tr/’ da vermiş olduğunuz siparişleriniz kayıtlı teslimat adresinize sipariş onayından sonra 2-7 iş günü içerisinde size gönderilmek üzere MNG  firmasına teslim edilecektir.
Herhangi bir karışıklık olmaması için teslimat adresinizi kontrol etmeyi unutmayınız.

 

Ürünlerin kargo bedelleri alıcı tarafından karşılanmaktadır. Değişim durumlarında kargo tutarları firmamız tarafından karşılanmaktadır.

 

İADE VE DEĞİŞİM

 

Almış olduğunuz ürünü tahrip etmeden/bozmadan ve kullanmadan teslim tarihinden itibaren ondört (14) günlük süre içinde içinde iade ve değişimini yapabilirsiniz.

İade ve değişim durumları ile ilgili ilk gönderim kargosundan alıcı sorumludur.

Kampanya şartları kampanya döneminde geçerlidir.

Değişim ve iade işlemlerinin yapılabilmesi için ürünlerin mağazaya yeniden satılabilir bir halde ulaşması gerekmektedir. Kullanılmış, yıpranmış, ürünlerin iade ve değişim işlemleri yapılmamaktadır.

Mağazadan satın aldığınız ürünlerin değişimini farklı renk ve bedenini talep ettiğiniz takdirde sorunsuz bir şekilde yapabilirsiniz. 

Başka bir ürün talep etmeniz doğrultusunda ürün tutarı kadar yeni ürünün tutarından düşülerek veya farkının sizin tarafınızdan ödenerek işlem yapılmaktadır.

 

Değişim için firma bilgileri;

Kime :  Rollerbird (Gizem Yenidoğan) 
Adres : Egemenlik Mah. 6110 Sok. No.13 Rollerbird Işıkkent/Bornova İZMİR
Kargo Firması: Yurtiçi Kargo
Kargo Müşteri Numaramız: 643063994

SİPARİŞ İPTALİ


Sipariş iptali için siparişinizi verdikten en geç 2 saat sonrasına kadar Müşteri Hizmetlerimize ulaşıp talebinizi iletebilirsiniz.

Müşteri hizmetlerimize +90 (538) 087 83 38 telefonundan ulaşabilirsiniz.